Men of Sea

Porwani pasją.

MEN OF SEA

W organizacji Men of Sea spotkali się pasjonaci podróżowania po świecie, od kilkunastu lat intensywnie poznający dzikie, trudno dostępne miejsca, rozrzucone po całej mapie naszego świata. Miejsca te łączą oceany i morza, które przemierzamy w poszukiwaniu nienaruszonych działalnością człowieka okolic. Nie bez znaczenia jest też sposób podróżowania, będący często sam w sobie istotą podróży.

Kochamy otwarte przestrzenie, bezmiar mórz, gdzie człowiek porzucając codzienne sprawy może zaczerpnąć w pełni świeżego powietrza i zrozumieć, że on i jego codzienne problemy są tylko kruszynką w bezmiarze pięknego świata, rządzonego przez potężne siły natury. Poczucie nieograniczonej przestrzeni, zobaczenie lądu od strony wody zmienia człowieka na zawsze.

Nasze podróże po Grenlandii, Arktyce, na dalekim południu pomiędzy osławionym Cape Horn a Antarktydą, odwiedzane przez nas podbiegunowe krańce świata zaraziły nas tęsknotą do nich. Wyprawy po morzach zimnych, wśród gór lodowych, wielorybów, fok i morsów mogą okazać się niebezpieczne, gdyż urok lodowych krain, bezkresne, bezludne przestrzenie mogą urzec na całe życie …

W naszych działaniach nie uznajemy półśrodków ani kompromisów. Wszystkie co robimy – staramy się wykonać z największym profesjonalizmem, nie szczędząc sił i środków. Dbamy o kwestie formalne, prawne – tak, aby naszym Klientom zaoferować pełne bezpieczeństwo. Gwarantujemy to swoim osobami i naszym majątkiem.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Projekt My Spitsbergen

Z tych pasji oraz fascynacji Arktyką powstał wieloletni projekt My Spitsbergen, którego celem jest propagowanie i przybliżenie svalbardzkiego archipelagu. Takie miejsca powoli odchodzą i należy się śpieszyć, by poznać je w obecnym kształcie. Z przekonaniem, że przy minimalnej ingerencji w środowisko, zachowując wszystkie wymagania obowiązujące w tamtejszych parkach i rezerwatach, potrafimy poprowadzić kameralną grupę ludzi, którzy poszukują czegoś więcej. Angażujemy wszystkie swoje siły, by budować wyjątkowe, odmieniające Cię podróże.

Można odwiedzić wiele różnych na świecie miejsc, hoteli, wysp, kurortów. Arktyka jest jednak wyjątkowa, a podróż po niej zostaje przeżyciem na całe życie. Jest doskonałym prezentem dla bliskich nam osób, których możemy obdarować z ważnej okazji i być pewnym, że wrócą pełni ekscytacji, wdzięczności i zadowolenia.

0+
WYPRAW
0+
UCZESTNIKÓW
0
PROJEKTY
0+
MIL MORSKICH
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.