Dlaczego my

Porwani pasją.

PASJE, IDEE, PROFESJONALIZM

Arktyka to świat, którym jesteśmy zafascynowani od dawna. Spędzamy w niej niemal cały rok już od kilku lat. W każdej z jej pór roku, w każdym z miejsc odkrywamy piękno północnej krainy.
Czujemy się tu dobrze, jak u siebie, jesteśmy częścią tego świata. Fiordy, lodowce i zwierzęta już pamiętają nasz widok. Oddychamy w Arktyce.
Z tych pasji, fascynacji, pragnienia dzielenie się z innymi pięknem, które przeżywamy zrodziła się naturalnie nasza aktywność związana z organizacją wypraw po arktycznym świecie. Nie nauczyliśmy się tego z książek, nie odgrzewamy niczyich pomysłów, dzielimy się tym co autentycznie przeżywamy.
Sposób w jaki uczestnicy organizowanych przez nas wypraw postrzegają świat, stanowi naszą rzeczywistość. Jesteśmy oddani realizacji ich marzeń, odkrywaniu tego co najpiękniejsze.
Mogłoby się to wydawać ciężką pracą – ale nie dla nas. Nasza praca jest naszą frajdą i pasją, uwielbiamy dzielić się tym co najcenniejsze i zawsze powodem naszej satysfakcji jest radość, zadowolenie podróżujących z nami osób. Mogą zapomnieć o tym, co mówiliśmy, mogą zapomnieć o tym, co zrobiliśmy, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki nam poczuli. Ekscytacja pięknem Arktyki, spotkanie stada wielorybów, niedźwiedzi polarnych, wspaniałych lodowców zostaje na zawsze.
To prawda, że w Arktyce łatwiej jest niż gdzieś indziej zapewnić niezapomniane wrażenia, zorganizować Podróż Życia, zachwycić – wiemy o tym i potrafimy to wykorzystać. Mamy duże doświadczenie oraz wiedzę. Zawsze przykładamy największą uwagę do bezpieczeństwa i dokładamy wszelkich starań, aby robić wszystko z największym profesjonalizmem.
Dzięki temu jesteśmy polecani przez osoby, które były na naszych wyprawach.

Możemy się również pochwalić tym, że nasza aktywność w Arktyce została już wielokrotnie doceniona. Nasze wyprawy były prezentowane w największych mediach. Liczne są publikację na nasz temat. Otrzymaliśmy nagrody za swoje osiągnięcia oraz ustanowiliśmy niejeden rekord.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PODRÓŻOWAĆ?

Doświadczenie

Od wielu lat jesteśmy w Arktyce, spędzamy w niej niemal cały rok. Zorganizowaliśmy wiele wypraw. Mamy dużą wiedzę, znamy doskonale miejsca po których organizujemy podróże.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Mamy wypracowane przez siebie, przećwiczone i wdrożone procedury. Wiemy, że siły natury są mocniejsze od nas, dlatego unikamy brawury, minimalizujemy zagrożenia.  Z drugiej strony dzięki posiadanemu doświadczeniu wiemy na co możemy sobie pozwolić.

Wiedza

Arktyka dla uczestników naszych wypraw jest dziewiczym światem. 

Dla nas są to miejsca w których byliśmy wielokrotnie. Wiemy jak przygotować najbardziej atrakcyjną trasę i potrafimy dopasować ją do aktualnych warunków. Wybieramy to co istotne, pomijamy miejsca gdzie nie warto tracić czasu.

Szczególnie ważne jest to na Svalbardzie, o którym nie ma zbyt wiele ogólnie dostępnej wiedzy, a ta która jest przekazywana – szeptana jest do ucha.

Czas jest bezcenny, nie warto go marnować

Uczestnicy naszych wypraw to najczęściej bardzo zapracowane osoby, czas ich urlopu jest bezcenny.

Przygotowanie każdej z wypraw zaczyna się dla nas zawsze kilka miesięcy wcześniej, tak aby każdy z uczestników wiedział co go czeka i przyjechał przygotowany.

Kiedy już jesteśmy na miejscu dbamy o to, żeby zrealizować intensywny program.

Zadowolenie

Drugą najistotniejszą dla nas sprawą, obok bezpieczeństwa, jest zadowolenie uczestników naszych wypraw. To jest podstawa wszystkich naszych działań i bardzo o to dbamy. Uczestnicy są najskuteczniejszą reklamą naszych następnych wypraw. Polecenie nas kolejnym osobom jest dla nas podstawowym źródłem pozyskiwania nowych uczestników.

Od A do Z

Nasza praca zaczyna się dużo wcześniej, zanim nasi Klienci rozpoczną swoją podróż. Dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach wszystkie punkty wyjazdu, dbamy o odpowiednie przygotowanie uczestników, jesteśmy w ciągłej dyspozycji, w trakcie wyjazdu spełniamy oczekiwania, a kiedy po powrocie do domu uczestnicy wspominają wspaniale spędzony czas – my tworzymy filmy, albumy, będące wspaniałą pamiątką.

Fotografia

Jesteśmy fascynatami fotografii. Mamy wrażliwość na piękno natury. Staramy się dzielić naszą wiedzą, tak aby chętni uczestnicy również wrócili z pięknymi kadrami.

Arktyka nie jest dostępna dla wszystkich

Przygotowanie podróży po północnej Arktyce jest w praktyce niewykonalne dla przeciętnego turysty. Większość najciekawszych miejsc jest niedostępna tradycyjnymi środkami transportu. Svalbard jest wielkim rezerwatem zwierząt i wymagania stawiane przez Biuro Gubernatora wymagają pracochłonnego załatwienia wielu zgód, wypełnienia druków. Również ze względu na charakter miejsca i istniejące tam zagrożenia ze strony lodu oraz zwierząt, spełnienie zaleceń bezpieczeństwa wymaga specjalistycznych ubezpieczeń, pokrywających koszty ewentualnych akcji ratowniczych. Konieczne jest również posiadanie przez przewodników broni palnej, na którą uprzednio należy uzyskać pozwolenie.

Bez pośredników

Nie jesteśmy pośrednikiem imprez turystycznych. Przygotowujemy, organizujemy i prowadzimy nasze wyprawy, posiadamy własny jacht, o który dbamy. Z nami spotkasz się w trakcie wyjazdu oraz my będziemy kontaktować się z Tobą po powrocie. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Pozostaniesz z nami

Dbamy o uczestników naszych wypraw. Już w trakcie przygotowania wyjazdu jesteśmy w stałym kontakcie, następnie na miejscu staramy się jak najszybciej budować osobiste relacje pozwalające pełniej przeżyć podróż. Po powrocie utrzymujemy kontakt, zapraszamy do uczestnictwa w naszych projektach. Co jakiś czas zaskakujemy niespodzianką.

NASZE ZASADY

PLANOWANIE i ORGANIZACJA

Wszystkie nasze działania są planowane. Za każdym razem analizujemy ryzyka i staramy się usuwać zagrożenia. Nie działamy w sposób przypadkowy. Przykładamy dużą wagę do organizacji naszych przedsięwzięć

PRZEJRZYSTOŚĆ

Dbamy o przejrzystość naszych działań. Zwracamy uwagę na kwestię formalne. Unikamy ukrywania kosztów. Dotrzymujemy umów.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Arktyka fascynuje nas swoim nieskażony przez człowieka pięknem. Poruszamy się po niej małymi grupami przykładając dużą wagę, aby nie zostawiać po sobie śladu.

DBAMY O SIEBIE

Poruszamy się w małej grupie po krańcach świata. Wzajemne dbanie o siebie i pomoc to podstawa naszych wypraw. Indywidualnie podchodzimy do każdej z osób.

BEZ EKSPERYMENTÓW, KONKRETNIE

Trudny, nieznany teren, niebezpieczeństwo ze strony dzikich zwierząt – wiemy jak sobie radzić w takich warunkach. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty, uprawnienia. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt

TY JESTEŚ W CENTRUM

Cały nasz czas oraz my jesteśmy dla Ciebie. Ty jesteś centrum świata, a świat ten jest wyjątkowo piękny.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.