• Polski
  • Deutsch
  • English

Dlaczego my?

Odkryj z nami arktyczny świat

Dlaczego właśnie z nami warto wyruszyć w tę podróż?

Pasje, idee, profesjonalizm

Nasza filozofia

Sposób w jaki uczestnicy organizowanych przez nas wypraw postrzegają świat, stanowi naszą rzeczywistość. Jesteśmy oddani realizacji ich marzeń, odkrywaniu tego co najpiękniejsze. Mogłoby się to wydawać ciężką pracą – ale nie dla nas. Nasza praca jest naszą frajdą i pasją, uwielbiamy dzielić się tym co najcenniejsze i zawsze powodem naszej satysfakcji jest radość, zadowolenie oraz zachwyt naszych Klientów. Mogą zapomnieć o tym, co mówiliśmy, mogą zapomnieć o tym, co zrobiliśmy, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki nam poczuli. Ekscytacja pięknem Spitsbergenu, spotkanie stada wielorybów, niedźwiedzi polarnych, wspaniałych lodowców to paliwo naszych działań.

To prawda, że w Arktyce łatwiej jest niż gdzie indziej zapewnić niezapomniane wrażenia, zorganizować Podróż Życia, zachwycić  – wiemy o tym i potrafimy to wykorzystać. Zawsze staramy się dać więcej, niż się od nas oczekuje. Zadowolony klient to nasza najlepsza strategia biznesowa.

Dlaczego warto z nami podróżować?

Dziś, gdy większość podróży można zaplanować i zorganizować nie ruszając się zza swojego biurka wydawałoby się, że rola organizatora turystyki jest już nieistotna. Dlaczego zatem warto, abyś to nam powierzył swój urlop?

Nasi Klienci są najczęściej bardzo zapracowanymi ludźmi, czas ich urlopu jest bezcenny, a kiedy już wybierają się w podróż chcieliby rzeczywiście odpocząć, zamiast zajmować się organizacją swojego wypoczynku. Wolny czas naszych Klientów jest dla nas okresem intensywnej pracy, który ma na celu najefektywniejsze wykorzystanie urlopu oraz maksymalne zadowolenie.

Drugą najistotniejszą dla nas sprawą, obok bezpieczeństwa, jest zadowolenie naszych Klientów. Oni są podstawą wszystkich naszych planów. Z wielką radością witamy ich na naszych kolejnych wyprawach. To właśnie Klienci są najskuteczniejszą reklamą naszych następnych wypraw. Polecenie nas kolejnym osobom jest dla nas podstawowym źródłem pozyskiwania nowych uczestników.

Nasza praca zaczyna się dużo wcześniej, zanim nasi Klienci rozpoczną swoją podróż. Dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach wszystkie punkty wyjazdu, dbamy o odpowiednie przygotowanie uczestników, jesteśmy w ciągłej dyspozycji, w trakcie wyjazdu spełniamy oczekiwania, a kiedy po powrocie do domu uczestnicy wspominają wspaniale spędzony czas - my tworzymy filmy, albumy, będące wspaniałą pamiątką.

Organizując od lat wyjazdy dla wielu uczestników zdobyliśmy duże doświadczenie i bezpieczeństwo podróży stawiamy na pierwszym miejscu. Pływając po morzach wiemy doskonale, że człowiek często jest tylko kruszynką wobec potężnych żywiołów. Dlatego unikamy brawury oraz wiemy jak minimalizować zagrożenia. Szczególnie w wymagającym, arktycznym świecie.

Świat, do którego zapraszamy naszych Klientów jest dla nich dziewiczy. Dla nas są to miejsca w których byliśmy wielokrotnie. Dlatego wiemy, na co zwrócić uwagę, w którą uliczkę skręcić, do której dziury można włożyć nogę, a gdzie nie warto tracić czasu. Wybieramy to, co najciekawsze, podpowiadamy na co zwrócić uwagę i nie pozwalamy pominąć istotnych miejsc. Szczególnie ważne jest to na Spitsbergenie, o którym nie ma zbyt wiele ogólnie dostępnej wiedzy, a ta która jest przekazywana - szeptana jest do ucha.

Przygotowanie podróży po Arktyce jest w praktyce niewykonalne dla przeciętnego turysty. Większość najciekawszych miejsc jest niedostępna tradycyjnymi środkami transportu. Spitsbergen jest wielkim rezerwatem zwierząt i wymagania stawiane przez Biuro Gubernatora wymagają pracochłonnego załatwienia wielu zgód, wypełnienia druków. Również ze względu na charakter miejsca i istniejące tam zagrożenia ze strony lodu oraz zwierząt, spełnienie zaleceń bezpieczeństwa wymaga specjalistycznych ubezpieczeń, pokrywających koszty ewentualnych akcji ratowniczych. Konieczne jest również posiadanie przez przewodników ostrej broni, na którą uprzednio należy uzyskać pozwolenie.

Nie jesteśmy pośrednikiem imprez turystycznych. Przygotowujemy, organizujemy i prowadzimy nasze wyprawy, posiadamy własny, nieczarterowany jacht, o który dbamy. Z nami spotkasz się w trakcie wyjazdu oraz my będziemy kontaktować się z Tobą po powrocie. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

W ramach wyjazdu na Spitsbergen każdy uczestnik otrzyma od nas wyprawowy kubek oraz specjalnie zaprojektowaną koszulkę. Po powrocie z wyprawy prześlemy natomiast pamiątkowy album ze zdjęciami oraz film prezentujący podróż.

Nasze zasady

Oczekuj od nas najlepszego

Dbamy o siebie

Poruszamy się w małej grupie po krańcach świata. Wzajemne dbanie o siebie i pomoc to podstawa naszych wypraw.

Planowanie

Planowanie jest podstawą. Powierzasz nam swój cenny czas, a my wiemy jak sprawić, byś go maksymalnie wykorzystał.

Bez eksperymentów

Trudny, nieznany teren, niebezpieczeństwo ze strony dzikich zwierząt - wiemy jak sobie radzić w takich warunkach. Z nami będziesz czuł się bezpieczny na każdym etapie wyprawy.

Ty jesteś w centrum

Cały nasz czas oraz my jesteśmy dla Ciebie. Ty jesteś centrum świata, a świat ten jest wyjątkowo piękny.

Ostatni guzik

Zawsze staramy się dopinać wszystko na ostatni guzik, jesteśmy perfekcjonistami. Nie ma tu miejsca na niedopracowane szczegóły.

Niepełny słownik

W naszym słowniku brak jest słów: "nie da się", "nie można", "nie tym razem". Jesteśmy po to, aby realizować Wasze marzenia, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo.

Podstawowe dokumenty

Kraina Norwegii ulotka

Pobierz

MySpitsbergen ulotka

Pobierz

Patronat Polskiego Związku Żeglarskiego

Pobierz

Wyjątkowe podróże

Arktyka z nami smakuje wybornie

Unikatowe miejsca

Spitsbergen to fantastyczne połączenie gór, morza i lodu. Niezapomniana Arktyczna Kraina, która swoimi krajobrazami zapiera dech w piersiach. Dzięki nam poznasz ją z bliska.

Wspaniałe zwierzęta

Witaj w świecie niedźwiedzia polarnego oraz dużych wielorybów. Odwiedź kolonię morsów i zasmakuj złowionych przez siebie ryb. Zabierzemy Cię w miejsca, gdzie mieszkają te zwierzęta i liczymy, że uda Ci się je spotkać.

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu wypraw w lodowych krainach świata. Poznaliśmy już większość spitsbergenowych zakątków. Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo. Nie poczujesz się zagrożony w swojej podróży.

Dopasowane podróże

Podczas wyprawy elastycznie zarządzamy czasem tak, aby zrealizować Twoje potrzeby. Jednocześnie maksymalnie wykorzystujemy czas, żebyś mógł zobaczyć jak najwięcej. Naszym celem jest, abyś wrócił z wyprawy pełen wrażeń, przygód oraz z setkami zdjęć z najpiękniejszych miejsc.

Małe grupy

8-10 osobowe grupy pozwalają na szybką integrację i zbudowanie ekipy przyjaciół. Zawsze dbamy o bardzo dobrą atmosferę. Mała grupa pozwala nam realizować indywidualne potrzeby uczestników.

Komfortowy jacht

Jacht Azimut to duża, komfortowa jednostka. Przestronne wnętrze, duże 2-3 osobowe kabiny, 2 łazienki, ogrzewanie. Stalowy kadłub, wszystkie nowoczesne systemy elektroniczne oraz systemy łączności zapewniają bezpieczeństwo.